Mamy już 596 zadowolonych klientów

Etap I

120

Sprzedanych mieszkań

Etap II

97

Sprzedanych mieszkań

Etap III

109

Sprzedanych mieszkań

Etap IV i V

222

Sprzedanych mieszkań

Etap VI

48

Sprzedanych mieszkań

Etap I - zrealizowany

I etap osiedla został oddany do użytku 2013 roku. Składa się on z 2 budynków, w których powstało 120 mieszkań oraz jednego lokalu użytkowego. Oba budynki składają się z 6 kondygnacji, a całość dopełnia wewnętrzny dziedziniec.

Bogaty wybór mieszkań o powierzchni od 30 do 90 m2

Etap II - zrealizowany

II etap inwestycji, którego realizacja została zakończona 2015 roku, to kontynuacja zabudowy mieszkalno – usługowej Osiedla Jarzębinowego. Budynek B1 składa się z 7-ciu kondygnacji na których zaprojektowano 97 mieszkań o powierzchniach od 33 do 87 m2 W II etapie zaprojektowano również 3 lokale użytkowe.

Starannie dobrana zieleń i elementy małej architektury

Etap III - zrealizowany

W 2015 roku rozpoczęta została realizacja III etapu Osiedla Jarzębinowego zlokalizowanego od strony ulicy Górniczej. Trzeci etap inwestycji stanowi kontynuację koncepcji przestrzennej zrealizowanej w ramach pierwszego i drugiego etapu. Budynek B2 składa się z 6-ciu kondygnacji na których znajduje się 109 mieszkań o pow. od 31 do 90 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, zaś na ostatnich kondygnacjach większe mieszkania z dużymi tarasami. Ponad to każde z mieszkań na pozostałych kondygnacjach posiada przynależny balkon lub loggię.

Place zabaw dla dzieci

Etap IV - zrealizowany

W tym roku rozpoczęta została realizacja IV etapu Osiedla Jarzębinowego zlokalizowanego od strony ulicy Okopowej. Czwarty etap inwestycji stanowi kontynuację koncepcji przestrzennej zrealizowanej w ramach Osiedla Jarzębinowego. Budynek C1 składać się będzie z 7-ciu kondygnacji na których znajdzie się 74 mieszkania o pow. od 32 do 88 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się większe mieszkania z tarasami. Każde z mieszkań na pozostałych kondygnacjach posiada przynależny balkon lub loggię.

Miejsca parkingowe na parkingu podziemnym i na terenie osiedla

Etap V - zakończenie realizacji II kw. 2019

W 2018 roku rozpoczęła się realizacja V etapu Osiedla Jarzębinowego. Składa się on z 2 budynków, w których powstaną 145 mieszkania. Oba budynki składają się z 7 kondygnacji.

Nowoczesne, zamkniete osiedle

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych

PROGRAM ZAMIESZKAJ
WŚRÓD PRZYJACIÓŁ

Sprawdź szczegóły