Deweloper

Echo Investment - Sprawdzony Inwestor

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2015 roku głównym akcjonariuszem Echo Investment jest grupa kapitałowa PIMCO-Oaktree-Griffin Real Estate, która należy do najbardziej dynamicznych i aktywnych podmiotów w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

15

tysiecy klientów

5100

oddanych mieszkań

23

lata na rynku

21

lat na GPW

130

oddanych inwestycji

1,3

łączna powierzchnia inwestycji

Pomagamy!

Grupa Echo Investment jako podmiot odpowiedzialny społecznie, uczestniczy w akcjach charytatywnych, wspiera działania społeczne, sponsoruje wydarzenia i działalność organizacji ważnych dla środowisk, w których spółka jest aktywna.

Wsparcie Echo Investment trafia głównie do obszarów sportu, kultury i sztuki oraz instytucji i inicjatyw pomagającym najbardziej potrzebującym, w szczególności z macierzystego regionu spółki – Kielecczyzny.

Echo Investment stara się, by wsparcie dla organizacji czy celów zajmujących się wrażliwymi problemami społecznymi, było stałe. Od 2009 r. pomaga kieleckiemu Zespołowi Placówek opiekuńczo-wychowawczych im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyk” poprzez finansowanie zakupu butów i odzieży zimowej dla podopiecznych.

Również od 2009 r. współpracuje z Harcerskim Zespołem Wokalno-Instrumentalnym „Wołosatki”, który działa w Kielcach od ponad 40 lat. Echo Investment pomaga również Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Spółka od 2000 roku licytuje złote serduszko, z którego pieniądze są przekazywane na sprzęt medyczny w polskich szpitalach.

Od 2014 roku wspiera także działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty (poprzez Fundację Poland Business Run), pomagającej osobom, które uległy wypadkom.

Nasze Realizacje

PROGRAM ZAMIESZKAJ
WŚRÓD PRZYJACIÓŁ

Sprawdź szczegóły