Deweloper

Echo Investment - Sprawdzony Inwestor

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2015 roku głównym akcjonariuszem Echo Investment jest grupa kapitałowa PIMCO-Oaktree-Griffin Real Estate, która należy do najbardziej dynamicznych i aktywnych podmiotów w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

15

tysiecy klientów

5100

oddanych mieszkań

23

lata na rynku

21

lat na GPW

130

oddanych inwestycji

1,3

łączna powierzchnia inwestycji

Pomagamy!

Grupa Echo Investment jako podmiot odpowiedzialny społecznie, uczestniczy w akcjach charytatywnych, wspiera działania społeczne, sponsoruje wydarzenia i działalność organizacji ważnych dla środowisk, w których spółka jest aktywna.

Wsparcie Echo Investment trafia głównie do obszarów sportu, kultury i sztuki oraz instytucji i inicjatyw pomagającym najbardziej potrzebującym, w szczególności z macierzystego regionu spółki – Kielecczyzny.

Echo Investment stara się, by wsparcie dla organizacji czy celów zajmujących się wrażliwymi problemami społecznymi, było stałe. Od 2009 r. pomaga kieleckiemu Zespołowi Placówek opiekuńczo-wychowawczych im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyk” poprzez finansowanie zakupu butów i odzieży zimowej dla podopiecznych.

Również od 2009 r. współpracuje z Harcerskim Zespołem Wokalno-Instrumentalnym „Wołosatki”, który działa w Kielcach od ponad 40 lat. Echo Investment pomaga również Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Spółka od 2000 roku licytuje złote serduszko, z którego pieniądze są przekazywane na sprzęt medyczny w polskich szpitalach.

Od 2014 roku wspiera także działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty (poprzez Fundację Poland Business Run), pomagającej osobom, które uległy wypadkom.

Nasze Realizacje